Kurs Nurkowania Deep Diver – Jezioro Tarnobrzeskie (Machów) 17-18/08 2013

Podziel się informacją na:

Nurkowanie w Jez. Tarnobrzeskim – sierpień 2013

Kursy Nurkowania IANTD ALPHA-DIVERS

Kurs Nurkowania Deep Diver IANTD

Kurs Nurkowania Deep Diver IANTD

 

KURSY NURKOWANIA, MACHÓW – JEZIORO TARNOBRZESKIE. Kurs nurkowania na stopień => IANTD Deep Diver to poważny krok w kierunku świadomego i bezpiecznego nurkowania. Uczymy się tu choćby planowania gazów – umiejętności, której w organizacjach typowo rekreacyjnych, nie ma na żadnym poziomie z Divemasterem włącznie… Wspominaliśmy już, że Jezioro Tarnobrzeskie posiada idealne warunki do nurkowań w zakresie 30 i 40m, nic więc dziwnego, że właśnie tu kierujemy swoje kroki, przeprowadzając kursy nurkowania ALPHA-DIVERS, na poziomie => IANTD Deep Diver czy => IANTD Advanced Nitrox Diver.

 

Kursy nurkowania IANTD w ALPHA-DIVERS, jak => IANTD Deep Diver czy => IANTD Essentials Diver, to również dużo ćwiczeń na powierzchni, pozwalających krok po kroku na perfekcyjne opanowanie umiejętności wykorzystania swojego własnego sprzętu w trakcie głębszego nurkowania, kiedy reakcje nurka są zwykle wolniejsze. Umiejętności takie, jak choćby błyskawiczne podanie zapasowego źródła powietrza bez chaotycznego odszukiwania go wśród własnego ekwipunku, warto wprowadzać już od podstawowego kursu nurkowania. Pomimo, że kurs nurkowania => IANTD Deep Diver to, podobnie jak w organizacjach rekreacyjnych, tylko cztery nurkowania, z wody wyszliśmy w niedzielę dopiero przed zachodem Słońca, różnice w wymaganym czasie dennym i ilość umiejętności do opanowania pomiędzy stopniem IANTD Deep Diver a zwykłą specjalizacją w federacjach rekreacyjnych są gigantyczne.

 

Nie samym nurkowaniem człowiek żyje. W pobliżu => Jeziora Tarnobrzeskiego położonych jest wiele atrakcyjnych turystycznie miejsc. Urozmaicając weekendowy wyjazd nurkowy i wyczerpujący kurs nurkowania, na chwile weekendowego wytchnienia wybraliśmy tradycyjnie sandomierski rynek, oraz przepiękne ruiny zamku w Iłży.

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Najnowsze Informacje:

  • Sharks 3D

   Podziel się informacją na: Rekiny 3D, Sharks 3D Film nurkowy, filmy nurkowe,...

  • planet ocean
   Planet Ocean

   Podziel się informacją na: Planet Ocean Film nurkowy, filmy nurkowe   „Australia,...

  • manta rafowa (mobula alfredi) komodo, nocne nurkowanie, banta island
   Nocne nurkowanie z mantami na Komodo

   Podziel się informacją na: Nocne nurkowanie z mantą rafową (Mobula birostris) na...

 • Ubezpieczenia Nurkowe DAN: