Kurs Nurkowania Deep Diver – Machów 17-18/08 2013

Podziel się informacją na:

Nurkowanie w Jez. Tarnobrzeskim – sierpień 2013

Kursy Nurkowania IANTD ALPHA-DIVERS

Kurs Nurkowania Deep Diver IANTD

Kurs Nurkowania Deep Diver IANTD

 

KURSY NURKOWANIA, MACHÓW – JEZIORO TARNOBRZESKIE. Kurs nurkowania Deep Diver IANTD to poważny krok w kierunku świadomego i bezpiecznego nurkowania. Uczymy się tu choćby planowania gazów – umiejętności, której w organizacjach typowo rekreacyjnych, nie ma na żadnym poziomie z Divemasterem włącznie… Wspominaliśmy już, że Jezioro Tarnobrzeskie posiada idealne warunki do nurkowań w zakresie 30 i 40m, nic więc dziwnego, że właśnie tu kierujemy swoje kroki, przeprowadzając kursy nurkowania ALPHA-DIVERS, na poziomie Deep Diver czy Advanced Nitrox IANTD.

 

[imageflow id=”74″]

 

Kursy nurkowania IANTD w ALPHA-DIVERS, jak Deep Diver czy Essential Diver IANTD, to również dużo ćwiczeń na powierzchni, pozwalających krok po kroku na perfekcyjne opanowanie umiejętności wykorzystania swojego własnego sprzętu w trakcie głębszgo nurkowania, kiedy reakcje nurka są zwykle wolniejsze. Umiejętności takie, jak choćby błyskawiczne podanie zapasowego źródła powietrza bez chaotycznego odszukiwania go wśród własnego ekwipunku, warto wprowadzać już od podstawowego kursu nurkowania. Pomimo, że Deep Diver to, podobnie jak w organizacjach rekreacyjnych, tylko cztery nurkowania, z wody wyszliśmy w niedzielę dopiero przed zachodem Słońca.

 

[imageflow id=”73″]

 

Nie samym nurkowaniem człowiek żyje. W pobliżu Jeziora Tarnobrzeskiego położonych jest wiele atrakcyjnych turystycznie miejsc. Urozmaicając weekendowy wyjazd nurkowy i wyczerpujący kurs nurkowania, na chwilę wytchnienia wybraliśmy sandomierski rynek, oraz przepiękne ruiny zamku w Iłży.

 

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *