Kursy Nurkowania ALPHA-DIVERS

Podziel się informacją na:

 

Kursy Nurkowania zALPHA-DIVERS

 
Kursy Nurkowania Warszawa - ALPHA-DIVERS
 

Kursy nurkowania to jeden z najbardziej istotnych aspektów nurkowego hobby. Począwszy od pierwszego i najważniejszego kroku na szlaku wielkiej nurkowej Przygody, jakim jest => Podstawowy Kurs Nurkowania – Open Warter Diver, poprzez wszystkie kolejne kursy nurkowe na stopnie i => specjalizacje w nurkowaniu rekreacyjnym, kolejne kursy nurkowania w nurkowaniu technicznym, rebreatherowym i wreszcie jaskiniowym, każdy kurs nurkowania otwiera przed nami nowe drzwi i przenosi na wyższy poziom możliwości przebywania w podwodnym świecie. Wybór dobrego Instruktora nurkowania, z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, ma, więc pierwszorzędne znaczenie dla naszych późniejszych nurkowych umiejętności, bezpieczeństwa i co najważniejsze, przyjemności jaką możemy czerpać z najwspanialszego hobby, jakim jest nurkowanie. Niewłaściwy wybór Instruktora na późniejszych etapach nie jest już tak bolesny, jak na tym pierwszym kroku naszej nurkowej drogi. Nietrafione kursy nurkowania na poziomach bardziej zaawansowanych możemy najczęściej powtórzyć gdzie indziej, tracąc jedynie czas i pieniądze, jednak niefortunny wybór popełniony przy pierwszym nurkowym kroku najczęściej odbiera nam przyjemność z nurkowania i sprawia, że takie osoby odstępują od hobby, mając problem z przyznaniem się do tego, że po prostu boją się nurkować… Na konkurencyjnym rynku kursów nurkowania w Warszawie znamy wiele takich przypadków. Zdajemy sobie sprawę, że przed zrobieniem pierwszego kursu trudno jest właściwie ocenić potrzeby związane z przyszłą nurkową drogą, jednak przestrzegamy przed kierowaniem się wyłącznie ceną przy wyborze kursu.

Instruktorzy nurkowania ALPHA-DIVERS to profesjonaliści z wiedzą, pasją i doświadczeniem, wysoko certyfikowani zarówno w najbardziej popularnej organizacji instruktorów nurkowania rekreacyjnego – PADI, jak i w IANTD – jednej z najbardziej wymagających organizacji technicznych. Wszyscy profesjonaliści współpracujący z ALPHA-DIVERS są równocześnie instruktorami ratownictwa DAN (Divers Alert Network) lub co najmniej zaawansowanymi ratownikami (DAN DFR/ DES). Skuteczny system przekazywania wiedzy, oparty o dobrze przygotowanych Instruktorów nurkowania i bogate materiały szkoleniowe, otworzy Państwu podwoje do wspaniałego świata podwodnej przygody, pozwalając na dobrą zabawę, wspaniałe przeżycia i systematyczny rozwój nurkowych umiejętności. Na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS zapraszamy zarówno w Kraju jak i za granicą. Szkolimy w Polsce, na Filipinach, w Meksyku, Indonezji, Tajlandi, Niemczech, Chorwacji i Egipcie. Wybór miejsca i czasu należy już do Państwa…

 
ALPHA-DIVERS - Underwater Navigation - KOMODO 2011
 

Kursy nurkowania ALPHA-DIVERS to szeroki wachlarz możliwości, od kursów najprostszych po te najbardziej zaawansowane. W ramach kompletnej oferty kursów nurkowania rekreacyjnego PADI oferujemy:

 

Kursy nurkowania w ALPHA-DIVERS to ścieżka nurkowego rozwoju, która praktycznie nie ma końca. Współpracujemy z najlepszymi Instruktorami nurkowania w Polsce i w Meksyku. Najbardziej zaawansowanym nurkom, rekomendujemy więc kursy rebreatherowe w Polsce, oraz kursy nurkowania jaskiniowego w Meksyku – obydwie ścieżki oczywiście w ramach sprawdzonych programów technicznych IANTD. Swoim wychowankom ze stopniami nurkowych profesjonalistów oferujemy stałą współpracę – możliwości asystowania przy kursach i udziału w zagranicznych wyjazdach jako część staffu ALPHA-DIVERS, a nawet samodzielnego prowadzenia zagranicznych wypraw nurkowych ALPHA-DIVERS. W ramach oferty kursów w organizacji technicznej IANTD (International Association of Nitrox & Technical Divers proponujemy następujące kursy nurkowania:

 
Kursy Nurkowania Warszawa Filipiny

Uwaga: wszystkie zdjęcia wykorzystane na stronie i podstronach dotyczących kursów nurkowania, pochodzą z rzeczywistych wypraw nurkowych, wyjazdów i kursów nurkowania ALPHA-DIVERS 🙂

ZAPRASZAMY NA KURSY NURKOWANIA Z ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na: