Meksyk, Cenoty, wyprawy na Jukatan – spotkanie w Centralnej Bibliotece PTTK

Podziel się informacją na:
Meksyk, wyprawy na Polwysep Jukatan i nurkowanie w Cenotach

Meksyk, wyprawy na Półwysep Jukatan i nurkowanie w Cenotach – spotkanie w Centralnej Bibliotece PTTK 31/01 2013

Meksyk, Wyprawy na Półwysep Jukatan i nurkowanie w Cenotach

Meksyk: Opowieści o nurkowych i nie tylko nurkowych wyprawach na Półwysep Jukatan, będący jednym z najciekawszych rejonów Meksyku. Półwysep Jukatan to region, który stanowił tło dla apogeum i ostatnich aktów trwającej kilka tysięcy lat cywilizacji Majów, a dzisiaj jest celem pielgrzymek nurków jaskiniowych, dzięki Cenotom – geologicznemu fenomenowi, pozwalającemu na nurkowanie w udekorowanych wspaniałymi zjawiskami krasowymi, jaskiniach wypełnionych wodą, o niesamowitej przejrzystości, sięgającej nawet stu metrów.
Meksyk: Dokąd lecieć i co zabrać ze sobą? Co, gdzie i jak zwiedzać? W jaki sposób wyglądają nurkowania w Cenotach i czym się różni, dostępne dla wszystkich nurków, nurkowanie kawernowe od nurkowana jaskiniowego? Które cenoty koniecznie trzeba odwiedzić i jak uniknąć problemów? A może nawet w jaki sposób zacząć swoją przygodę z nurkowaniem jaskiniowym? Odpowiedź na te i wiele innych pytań możecie znaleźć Państwo na najbliższym spotkaniu, które, inaugurując cykl nurkowych spotkań pordóżniczych w Centralnej Bibliotece PTTK, poprowadzi Przemek Trześniowski.
Spotkanie odbędzie się w Warszawie, w Centralnej Bibliotece PTTK, przy ulicy Senatorskiej 11, 31-go Stycznia, o godzinie 19:00.  Sedrecznie zapraszamy
Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

2 komentarze to “Meksyk, Cenoty, wyprawy na Jukatan – spotkanie w Centralnej Bibliotece PTTK”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *