Podróże Spełniające Marzenia – Kawernowa Korona Jukatanu

Podziel się informacją na:

Nurkowanie w Cenotach, Kawernowa Korona Jukatanu

Podróże Spełniające Marzenia – spotkanie podróżników w pałacu Zdunowo.

Cudowna Indonezja, Bali i Raja Ampat, wspomnienia ojca Stanisława Ograbka – dzielnego misjonarza, który spędził ponad pół wieku na wyspach Flores i Borneo (między innymi wśród Dajaków, byłych łowców głów…), Piotrka Gąsiorowskiego – instruktora, który od lat mieszka i nurkuje na Bali, Mietka Motylińskiego z jego magicznej podróży po Raja Ampat, oraz Weroniki Milczewskiej – odważnej pani antropolog, która przez siedem miesięcy wędrowała wśród Majów w Hondurasie, Gwatemali i Chiapas, starając się ich poznać i jak najlepiej zrozumieć.

Na zaproszenie przyjaciół z Dragon Dive: Grażynki Ograbek i Piotrka Gąsiorowskiego, oraz Mietka Motylińskiego – organizatora przedsięwzięcia „Podróże Spełniające Marzenia”, wzięliśmy udział w tej wspaniale zorganizowanej konferencji, poświęconej spełniającym marzenia podróżom i opowiadając o tym co najbardziej kochamy, czyli nurkowaniu, a konkretnie o nurkowaniu w najwspanialszych meksykańskich Cenotach – Kawernowej Koronie Jukatanu. (=> najbliższe nurkowania w Meksyku i Kawernowej Koronie).

[imageflow id=”5″]

Kawernowa Korona Jukatanu to zestawienie najpiękniejszych nurkowań w meksykańskich Cenotach na Riviera Maya, dostępnych dla nurków rekreacyjnych. Nurkujemy w nich regularnie, w miarę rozwoju sytuacji modyfikując listę 12-tu najwspanialszych tras kawernowych, która stała się wyznacznikiem standardu i podstawą do naśladowania dla innych.

Konferencję „Podróże Spełniające Marzenia” w pałacu Zdunowo, uświetnił swą obecnością między innymi ambasador Indonezji Darmansjah Djumala. Uczestnicy spotkania malowali bombki ze swymi podróżniczymi marzeniami, które zawieszone zostały następnie na drzewku marzeń – miłorzębie japońskim, posadzonym wreszcie w pałacowym parku. Przy tylu porywających prelekcjach powstał oczywiście plan na kolejną wspaniałą wyprawę ALPHA-DIVERS, o czym zapewne poinformujemy niebawem 😉 Prawdziwe spotkanie ludzi z Pasją. Nurkowanie, Wyprawy, Pasja, Podróże, Przygoda…

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *