Suchy Skafander Baltic NO GRAVITY

Podziel się informacją na:

Suchy skafander Baltic – mocne uderzenie!

Premiera nowego suchego skafandra firmy NO GRAVITY

suchy_skafander_no-gravity_baltic-002a

suchy_skafander_no-gravity_baltic-008Sprzęt nurkowy z metką MADE IN POLAND wzbogacił się właśnie o nowy, wysokiej jakości produkt. Długo wyczekiwany suchy skafander firmy NO GRAVITY, którego nazwa – Baltic, ujawniona została zaledwie kilkanaście dni temu, zaskoczył chyba wszystkich odwiedzających ostatnie w tym roku nurkowe Demo Days, jakie odbyły w dniach 28-29 września 2013. Świadczyła o tym z pewnością frekwencja na stoisku NO GRAVITY, zdecydowanie najwyższa pośród stoisk z nurkowym sprzętem, rozstawionych przy drodze prowadzącej do kamieniołomu Zakrzówek.

suchy_skafander_no-gravity_baltic-005Firma NO GRAVITY, mimo krótkiego czasu swojego istnienia, zdążyła już wyznaczyć nowy standard na międzynarodowym rynku sprzętu nurkowego, dzięki rewelacyjnym ocieplaczom pod suche skafandry linii SEA LION, NARWAHL i MAMMOTH. Obecność produktów z logo NO GRAVITY na zdjęciach z ambitnych nurkowych projektów jaskiniowych i wrakowych, daleko poza granicami Kraju nie dziwi więc już nikogo. Nic dziwnego, że zapowiadany od kilkunastu miesięcy suchy skafander NO GRAVITY, budził spore emocje, a niektórzy wręcz gotowi byli obstawiać zakłady, czy nowym produktem firma podoła wysoko ustawionej przez siebie poprzeczce.

suchy_skafander_no-gravity_baltic-010Suchy skafander Baltic to produkt dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Zaprojektowany przez nurków dla nurków, z pewnością nie zawiódł oczekiwań, a po pierwszych wrażeniach tych, którym dane było właśnie go obejrzeć i dotknąć, śmiało można wnosić, że nawet je przekroczył.

 

suchy_skafander_no-gravity_baltic-015Nowoczesny krój i wzmacniany, wytrzymały materiał to cechy, które rzucają się w oczy jako pierwsze. Z bliska Baltic zaskakuje jednak tym, że materiał, z jakiego jest wykonany, bynajmniej nie jest sztywny, mimo wrażenia „pancerności” i z pewnością nie będzie ograniczał ruchów.

 

suchy_skafander_no-gravity_baltic-011Baltic posiada zamek TIZIP z przodu, ułatwiający „jednoosobowe” zakładanie i zdejmowanie skafandra, oraz zawór na lewym ramieniu, umieszczony w perfekcyjnym miejscu – nie będzie, więc problemu ze spuszczaniem gazu, często występujący w wielu „uznanych” rozwiązaniach.

 
 

suchy_skafander_no-gravity_baltic-012Projektowanie przez nurków dla nurków uzewnętrznia się również przy innych elementach „suchara”, choćby dobrze przemyślanych i dopracowanych kieszeniach, które wewnątrz sprawiają wrażenie wygodnych organizerów, łatwych do otwierania w grubych rękawicach.

 

suchy_skafander_no-gravity_baltic-001aSuchy skafander Baltic dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych: białej, niebieskiej, zielonej, czerwonej, różowej i żółtej. Mamy tu na myśli oczywiście kolory logotypów nie zaś samego skafandra. W standardzie dostępne bedą kryzy neoprenowe oraz lateksowe. Wszystkie skafandry prezentowane w dniu premiery miały wklejane buty, jednak z przecieków od producenta wiemy, że przygotowywana jest również wersja pod Rock Boots, z wszywanymi skarpetami. Nowe suche skafandry NO GRAVITY najlepiej jednak obejrzyjcie i posmakujcie sami – w Centrum ALPHA-DIVERS w Warszawie, można będzie to zrobić już w połowie przyszłego tygodnia!!! Zapraszamy na wspólne nurkowanie w suchych skafandrach w Polsce przez cały rok! 🙂

 

NO GRAVITY Baltic = Z DUMĄ WYPRODUKOWANE W POLSCE!!! 🙂

Sprzet nurkowy NO GRAVITY - suche skafandry, ocieplacze, bielizna termiczna, odzież afterdive i akcesoria  

Podziel się informacją na:

Dodaj komentarz