Zapraszamy na kurs nurka ratownika – PADI Rescue Diver

Podziel się informacją na:

Kurs nurka – ratownika PADI Rescue Diver

PADI Rescue Diver – naucz się zapobiegać problemom i radzić sobie w sytuacjach awaryjnych…

Kurs nurka-ratownika PADI Rescue Diver Warszawa

Kurs nurka-ratownika PADI Rescue Diver

Kurs nurkowania PADI Rescue Diver to niezbędny krok na ścieżce każdego kto traktuje nurkowanie poważnie. Obojętnie czy myślisz o nurkowej karierze jako Instruktor czy Divemaster, czy też po prostu chcesz nurkować bezpiecznie, kurs PADI Rescue Diver to sposób na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnej każdemu zaawansowanemu nurkowi. Dzięki kursowi nurka ratownika staniesz się dojrzałym, odpowiedzialnym nurkiem, bezbłędnie rozpoznając potencjalne ryzyka, czyli reagując na problemy jeszcze zanim się pojawią, oraz pewnie postępując w trakcie sytuacji awaryjnych.

Kurs nurka ratownika PADI Rescue Diver Warszawa

Kurs nurka ratownika PADI Rescue Diver

Kurs nurka ratownika PADI Rescue Diver składa się z serii zajęć teoretycznych oraz treningów basenowych, które będziemy wykonywać na basenie w Warszawie. Sesję wód otwartych można zrealizować w ramach jednego wyjazdu weekendowego, ale uczestnikom kursu nurka-ratownika PADI Rescue Diver w ALPHA-DIVERS, oferujemy możliwość regularnych treningów i szlifowania umiejętności ratowniczych pod okiem instruktora, w trakcie kolejnych wyjazdów weekendowych na nurkowanie w Polsce i Europie.

Kurs nurka-ratownika PADI Rescue Diver Warszawa

Kurs nurka-ratownika PADI Rescue Diver

Kursy nurka-ratownika PADI Rescue Diver w ALPHA-DIVERS, prowadzą zaawansowani instruktorzy nurkowania z wysokimi stopniami instruktorskimi (PADI Master Instructor, PADI Staff Instructor), będący równocześnie instruktorami ratownictwa nurkowego DAN (Divers Alert Network). Absolwentom kursów PADI Rescue Diver, szczególnie tym, którzy myślą o dalszej nurkowej karierze jako Divemasterzy i Instruktorzy Nurkowania, oferujemy zatem możliwość dalszego rozwijania umiejętności ratowniczych związanych z nurkowaniem w ramach kolejnych => kursów ratownictwa DAN (Divers Alert Network).

Szczegółowe informacje o kursie => kurs nurka ratownika PADI Rescue Diver w ALPHA-DIVERS

Wszystkich chętnych na kurs nurka-ratownika PADI Rescue Diver w Warszawie, zapraszamy do kontaktu mailowego kursy@alpha-divers.pl lub pod numerem telefonu +48 694 693 983

Podziel się informacją na:

Dodaj komentarz