Kursy Nawigacji Podwodnej

Podziel się informacją na:

Kurs Nawigacji Podwodnej

PADI Underwater Navigation

Kurs Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation w ALPHA-DIVERS

Zapraszamy na Kurs Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation w ALPHA-DIVERS

Nurkowanie staje się znacznie przyjemniejsze, jeżeli w każdej chwili orientujemy się gdzie jesteśmy, dokąd nurkujemy, wiemy którędy wrócić na pomost, czy łódkę i potrafimy trafić tam dokąd chcemy, zamiast co chwilę w rozpaczy wynurzać się na powierzchnię, albo też wracać po powierzchni do domu… Temu właśnie służą umiejętności nawigacji podwodnej, zarówno naturalnej jak i na kompas, nabywane na kursach nurkowania lub warsztatach podwodnej nawigacji.

Kompas to użyteczne narzędzie i nieodłączny element nurkowego ekwipunku. Pod wodą nasze wrodzone wyczucie kierunku, jest najczęściej błędne, musimy zatem nauczyć się ufać przyrządom, ale i poprawnie je wykorzystywać. Większość początkujących, a nawet wielu bardziej doświadczonych nurków skarży się, że nie rozumie kompasu. Kurs Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation sprawi, że kompas przemówi do Was i nawet jeśli nie od razu poczujecie się mistrzami podwodnej nawigacji, od razu poczujecie ogromną różnicę i zobaczycie jak zmieni się Wasze nurkowanie.

Kursy Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation organizujemy specjalnie na akwenach o niższej widoczności tak, aby postęp przyswajania wiedzy i umiejętności był jak najszybszy. Jeśli czujecie Państwo potrzebę poprawienia swoich umiejętności podwodnej nawigacji trafiliście pod najlepszy adres, mamy bowiem w tej dziedzinie wieloletnie i nie tylko nurkowe doświadczenie. Zajęcia realizować można zarówno w formie kursu jak i warsztatów – w tym drugim wypadku nie ma po prostu potrzeby płacenia za certyfikat. Więcej informacji na temat warsztatów lub Kursu Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation na stronie: http://alpha-divers.pl/kursy-nurkowania/kurs-nawigacji-podwodnej-padi-underwater-navigation/, pod adresem e-mail: kursy@alpha-divers.pl lub telefonem 694 693 983

 

Zapraszamy na kursy nurkowania z ALPHA-DIVERS

 

Kursy Nurkowania PADI i IANTD w ALPHA-DIVERS

Kursy Nurkowania PADI i IANTD w ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz