Kurs Divemastera PADI – PADI DM

Podziel się informacją na:

 

PADI DIVEMASTER

Kurs Divemastera PADI

 
Profesjonalista, pasjonat, doświadczony, dobrze wyedukowany, przygotowany zawsze i na wszystko

Divemaster! Powyższe pięć sformułowań określa płetwonurka, który poczynił najważniejszy krok na ścieżce rozwoju osoby chcącej profesjonalnie zajmować się nurkowaniem. Divemaster to wiedza i umiejętności! Bogaty program szkoleniowy dogłębnie i szeroko porusza zagadnienia związane z fizjologią i fizyką nurkowania, uwarunkowaniami środowiskowymi, sprzętem nurkowym i teorią dekompresji na poziomie niezbędnym do nurkowań rekreacyjnych, oraz przede wszystkim, niezwykle ważną rolą Divemastera we współczesnym nurkowym świecie. Praktyczne umiejętności pozwolą ci profesjonalnie i bezpiecznie prowadzić pod wodą grupy nurków i asystować w kursach nurkowania. Poznasz też pierwsze tajniki nurkowego biznesu.

Divemaster to profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie zdobyte u boku Instruktora nurkowania. Zrozumienie filozofii i metodyki szkoleniowej PADI umożliwi ci podjęcie stałej lub wakacyjnej pracy w jednej z setek tysięcy baz nurkowych PADI, rozsianych po całym świecie.

Divemaster jest pośród nurków wzorem do naśladowania jako nurek i profesjonalista, dlatego powinien uczyć się od profesjonalistów, będących takimi wzorami pośród Instruktorów nurkowania. W ALPHA-DIVERS kurs Divemastera prowadzi doświadczony Instruktor nurkowania w stopniu IDC Staff Instructor, z uprawnieniami do nauczania dwudziestu pięciu specjalizacji PADI i dziesięciu specjalizacji ratowniczych DAN, a przy okazji nurek techniczny i jaskiniowy, co sprawia, że kursy nurkowania w ALPHA-DIVERS zyskują całkiem inny wymiar. Trudno o lepsze udokumentowanie wiedzy i nurkowego doświadczenia. Gotowi na wyzwanie?

Kurs Divemastera PADI składa się z dwunastu sesji teoretycznych i zajęć basenowych realizowanych w Polsce, oraz nurkowych praktyk na wodach otwartych, realizowanych w Kraju i/lub za granicą. Część teoretyczna oraz zajęcia praktyczne kończą się egzaminami, a rozwijane umiejętności szlifowane są później pod okiem Instruktora nurkowania na zasadzie stażu.

Cena kursu grupowego PADI Divemaster rozpoczyna się już od 1950 PLN, cena kursu indywidualnego od 2950 PLN. Ceny te obejmują dwanaście sesji teoretycznych w ramach kursu PADI Divemaster. Nie obejmują one kosztów materiałów dydaktycznych (podręcznik, książkę z zadaniami, Manual Instruktora PADI, tablice Divemastera, tablice RDP i DSAT, kalkulator eRDPML) i certyfikacji (hologram, opłata rejestracyjna i opłata roczna w PADI), opłat za wejścia na baseny i na wody otwarte, ani kosztów udziału w wyjazdach, czy wyprawach nurkowych, w trakcie których terminował będzie przyszły Divemaster.

Kursy nurkowania na stopnie nurkowych profesjonalistów PADI Divemaster i PADI Assistant Instructor, oraz kursy ratownictwa nurkowego DAN w ALPHA-DIVERS prowadzi Instruktor nurkowania z wysokim stopniem PADI Staff Instructor, nurek jaskiniowy i techniczny, dzięki czemu kursy na poszczególne nurkowe specjalizacje są naprawdę bardzo rozwijające, a ich program wykracza zwykle poza wymagane standardami minimum. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kursami nurkowania, bądź w też celu zarezerwowania terminu szkolenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kursy@alpha-divers.pl lub o telefon pod numer +48 694 693 983.

ZAPRASZAMY NA PROFESJONALNY KURS DIVEMASTERA PADI I INNE KURSY NURKOWANIA Z ALPHA-DIVERS 🙂

 

Podziel się informacją na: