Podstawowy Kurs Nurkowania – PADI OWD

Podziel się informacją na:

 

PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA

PADI OPEN WATER DIVER (PADI OWD)

 

Podstawowy Kurs Nurkowania PADI OWD

Podstawowy Kurs Nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD)

Podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD) to pierwszy i najważniejszy krok na ścieżce ku Wielkiej Nurkowej Przygodzie! Czujemy się zaszczyceni i dziękujemy za wybór ALPHA-DIVERS. Razem przejdziemy przez bramy wspaniałego podwodnego świata, a kiedy już raz przekroczysz z nami przez portal podwodnej przygody, nic już nigdy nie będzie „smakowało” tak samo… 😉 Gwarantujemy, że nie zawiedziemy Twojego zaufania i w bezpieczny i skuteczny sposób nauczymy Ciebie nurkować i zarazimy niesamowitą pasją, jaką jest NURKOWANIE!!! 🙂 🙂 🙂

W Centrum Nurkowym ALPHA-DIVERS oferujemy kilka wariantów podstawowego kursu nurkowania na stopień PADI Open Water Diver. W zależności od tego jak szybko chcesz zostać nurkiem, proponujemy różne możliwości realizacji kursu:

  • indywidualny podstawowy kurs nurkowania, kiedy cały czas i uwaga Instruktora przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla Ciebie, w godzinach jakie najlepiej będą Tobie odpowiadać,
  • podstawowy kurs nurkowania w niewielkiej, maksymalnie czteroosobowej grupie – takie kursy realizujemy cyklicznie, zwykle w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Podstawowy kurs nurkowania PADI Open Water Diver składa się z pięciu sesji teoretycznych, pięciu sesji praktycznych na basenie, oraz minimum czterech nurkowań na wodach otwartych. W trakcie kursu nurkowania PADI OWD zapoznasz się z nurkowym sprzętem, poznasz podstawy teoretyczne bezpiecznego nurkowania i opanujesz podstawowe umiejętności w nurkowaniu niezbędne. Zaliczenie części basenowej jest wymagane do realizacji nurkowań na wodach otwartych.

Podstawowy kurs nurkowania PADI OWD realizować można w całości w Polsce, bądź też zaliczyć zajęcia basenowe i teoretyczne w Kraju (Warszawa), a część wód otwartych dokończyć za granicą, w warunkach o znacznie większej przejrzystości i temperaturze (na Filipinachw Egipciew Meksykuna Bali, w Belize…), czy to w ramach nurkowego wyjazdu dedykowanego specjalnie dla Ciebie, czy też może którejś z wypraw nurkowych ALPHA-DIVERS.

Nurkowanie na wodach otwartych w Polsce, realizujemy najczęściej na terenie kamieniołomu „Koparki” w Jaworznie, ze względu na najlepsze warunki do przeprowadzenia dobrego kursu nurkowania PADI OWD: dobrą, jak na polskie warunki widoczność i temperaturę wody, najlepszą w Polsce infrastrukturę i ogólną charakterystykę akwenu (pod wodą jest tu ciekawie, co pozwala na interesujące wycieczki w ramach nurkowań kursowych i tuż po kursie), ale możliwe są również inne miejsca (Jezioro Tarnobrzeskie, Jezioro Maróz, Jezioro Czarnogłowy). Podstawowy kurs nurkowania w Polsce, można realizować od początku w suchym skafandrze, co pozwala na zachowanie pełnego komfotu termicznego nawet w najzimniejszej wodzie, wtedy ilość nurkowań na wodach otwartych i ilość zajęć basenowych zwiększamy o jedno.

Certyfikat ukończenia podstawowego kursu nurkowania PADI Open Water Diver jest rozpoznawalny na całym świecie i uprawnia do wypożyczania sprzętu nurkowego i nurkowania do głębokości 18 m, w warunkach nie gorszych od tych jakie panowały na kursie.

Cena podstawowego kursu nurkowania obejmuje:

  • materiały dydaktyczne
  • szkolenie teoretyczne, w ramach pięciu sesji teoretycznych
  • szkolenie praktyczne, w ramach pięciu sesji zajęć basenowych, oraz minimum czterech nurkowań na wodach otwartych
  • wypożyczenie sprzętu nurkowego na czas trwania kursu (nie dotyczy ABC – maska, fajka, płetwy)
  • ubezpieczenie nurkowe DAN, na czas trwania kursu

Cena nie obejmuje:

  • opłaty certyfikacyjnej PADI (182 PLN)
  • kosztów dojazdu na zajęcia i zakwaterowania w trakcie zajęć na wodach otwartych, lub kosztów wyjazdu zagranicznego, w trakcie którego kończony będzie kurs, w przypadku wyboru tej formy jego realizacji

Cena podstawowego kursu nurkowania PADI OWD, obejmuje sprzęt nurkowy, wypożyczony na czas trwania kursu, ale naszym Kursantom oferujemy rabat 20% na cenę kursu, w przypadku jeśli zdecydują się dokonać zakupu kompletu podstawowego sprzętu nurkowego za naszym pośrednictwem. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań z najwyższej półki i podobnie doradzamy naszym Kursantom. Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Kursy nurkowania prowadzimy używając odpowiednio dobranego, nowego i regularnie serwisowanego sprzętu, a nasze nurkowania na wodach otwartych mają odpowiednie zabezpieczenie: apteczki i zestawy tlenowe DAN, odpowiednio liczna ekipa zabezpieczająca zarówno w wodzie jak i na lądzie.

Podstawowe kursy nurkowania PADI OWD w ALPHA-DIVERS prowadzą doświadczeni Instruktorzy nurkowania, z wysokim stopniem PADI Staff Instructor, będący równocześnie zaawansowanymi nurkami technicznymi w innych organizacjach. W razie jakichkolwiek pytań związanych z kursami nurkowania, bądź w też celu zarezerwowania terminu szkolenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kursy@alpha-divers.pl lub o telefon pod numer +48 694 693 983.

ZAPRASZAMY NA PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA
PADI OWD I INNE KURSY NURKOWANIA Z ALPHA-DIVERS 🙂

Podstawowy Kurs Nurkowania PADI OWD

Podstawowy Kurs Nurkowania PADI Open Water Diver (PADI OWD)

 

Podziel się informacją na: