Kursy nurkowania na specjalizacje PADI

Podziel się informacją na:

 

KURSY NURKOWANIA

SPECJALIZACJE PADI

Kursy nurkowania na specjalizacje PADI pozwalają na gromadzenie doświadczeń pod okiem Instruktora nurkowania i bardzo poszerzają nasze nurkowe umiejętności. Poniżej skrócone opisy kilku najbardziej popularnych specjalizacji w ALPHA-DIVERS

Kurs nurkowania w masce pelnotwarzowej PADI FULL FACE MASK DIVER
Maska pełnotwarzowa w nurkowaniu rekreacyjnym to wielki krok w ewolucji nurkowego ekwipunku. Pozwala na bezprzewodową komunikację głosową, zarówno pomiędzy nurkami jak i z powierzchnią (z telefonem komórkowym włącznie). Maskę wyposażyć można również w dodatkowe oświetlenie diodowe oraz urządzenia informujące o aktualnej głębokosci i ciśnieniu w butli, czy też rejestrujące profil nurkowania. O komforcie termicznym uzyskanym dzięki pełnej izolacji twarzy nurka od otoczenia przy nurkowaniu w chłodniejszych wodach nie ma chyba co wspominać… 😉

 

Kurs nurkowania PADI PEAK PERFORMANCE BUOYANCY
Doskonała Pływalność to klucz do odczuwania przyjemności z nurkowania. Mniej wysiłku, niższe zużycie powietrza, przyjemniejsze i dłuższe nurkowanie – Doskonała Pływalność to elitarna umiejętność ale po odpowiednim przeszkoleniu jest dostępna już dla nurków OWD.
Doskonała pływalność to również przepustka do bardziej wymagających miejsc jak jaskinie i wraki, oraz bardziej wymagające rodzaje nurkowania jak nurkowanie jaskiniowe i nurkowanie techniczne. Chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem.

 

Kurs nurkowania glebokiego PADI DEEP DIVER
Jeśli zdobyłeś już szlify zaawansowanego nurka AOWD nadzszedł czas by poszerzyć swój limit głębokości. Specjalizacja PADI DEEP DIVER – Nurkowanie Głębokie pozwala na przystępne zapoznanie się z tematem nurkowań głębokich, z odpowiednim planowaniem nurkowania i odpowiednim zabezpieczeniem, poszerzając bezpieczne limity Twojego nurkowania do 40 m.
To również może być pierwszy krok w kierunku nurkowania technicznego.
Specjalizacja PADI DEEP DIVER już od 500 PLN

 

Kurs nurkowania na nitroksie PADI NITROX DIVER
Nitrox w nurkowaniu rekreacyjnym to mieszanka o zredukowanej zawartości azotu i podwyższonej tlenu. W bardzo praktyczny sposób zwiększa limity bezdekompresyjne, wydłużając czas nurkowania. W pewnych warunkach jak np. zasadzanie się na dużą rybę jest po prostu niezbędny. Zrozumienie idei nurkowania na mieszankach innych niż standardowe powietrze jest ważnym krokiem ku nurkowaniu technicznemu i posiadając doświadczenie w tej dziedzinie tym łatwiej przekażemy Ci wiedzę. Nie móc nurkować na nitroxie to w dzisiejszych czasach niemodne 😉

 

Kurs nurkowania wrakowego PADI WRECK DIVER

Nurkowanie na wrakach to jedna z najbardziej ekscytujących nurkowych specjalizacji. Wraki zalegające dna mórz i oceanów są równie majestatyczne jak i niebezpieczne dla niewtajemniczonych, stąd Specjalizacja Wrakowa, która wyposaża w wiedzę i umiejętności niezbędne do ich bezpiecznej eksploracji.

Szkolenia na specjalizację WRECK DIVER już od 600 PLN

 

Kurs nurkowania w suchym skafandrze PADI DRY SUIT DIVER

Suchy skafander to niezbędny element nurkowego ekwipunku w chłodniejszych wodach Europy. Przede wszystkim pozwala komfortowo nurkować częściej i bliżej domu. Poszerza też granice podwodnego poznania dzięki głębszym i dłuższym nurkowaniom. Poza tym to perfekcyjne narzędzie do uzyskania doskonałej neutralnej pływalności.Zapraszamy do zapoznania się z tajnikami nurkowania w suchym skafandrze, w przystępnej formie i w ciągu zaledwie jednego weekendu.

 

Kurs nurkowania na skuterach podwodnych PADI DPV DIVER
Nurkowanie na skuterze podwodnym to doskonała zabawa. Potrafi zamienić w prawdziwą i pełną emocji przygodę nawet monotonne nurkowanie na opatrzonym, „przydomowym” akwenie. Ceny skuterów również stają się coraz niższe, powoli okazując się przystępnymi dla każdego amatora nurkowania. Wszystkich, którzy chcieliby urozmaicić sobie nurkowanie dzięki wykorzystaniu skutera zapraszamy na spotkanie z Przygodą.

 

Kurs Nawigacji Podwodnej PADI Underwater Navigation
Podwodna nawigacja to jedna z podstawowych umiejętności wzbogacających jakość naszego nurkowania i zwiększająca płynącą z niego przyjemność, dzięki sprawnemu wykonaniu zaplanowanej wcześniej trasy. W ramach kursu nurkowania PADI UNDERWATER NAVIGATION poznajemy tajniki nawigacji na kompas, oraz nawigacji naturalnej, pozwalającej na wykorzystanie szczególnych właściwości danego akwenu, a mapy przestaną mieć dla nas jakiekolwiek tajemnice.
Nurek zawsze trafiający do celu jest obiektem podziwu 😉

W razie jakichkolwiek pytań związanych z kursami nurkowania, bądź w też celu zarezerwowania terminu szkolenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem kursy@alpha-divers.pl lub o telefon pod numer +48 694 693 983.

 

ZAPRASZAMY NA KURSY NURKOWANIA NA SPECJALIZACJE PADI I INNE KURSY NURKOWANIA Z ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na: