Nurkowanie w Cenote Dreamgate – zapraszamy na film

Podziel się informacją na:

Cenote Dreamgate Upstream Line – nurkowanie kawernowe

Wyprawa nurkowa CENOTY 2016: Meksyk – Belize – Gwatemala

Nurkowanie kawernowe to nurkowanie w dostępnych dla zwykłych śmiertelników wstępnych odcinkach jaskiń. Na wyprawy nurkowe do Meksyku, połączone z nurkowaniem w Cenotach zapraszamy już od stopnia => PADI Open Water Diver. Jednakże są na Riviera Maya => Cenoty wyjątkowo delikatne i wyjątkowo pięknie, gdzie nurkujemy wyłącznie z absolwentami kursu PADI Cavern Diver  wzwyż, ze względu na dobro jaskini. Do takich miejsc właśnie należy => Cenote Dreamgate, której piękno zarejestrowane zostało na filmie BBC „Planet Earth” w odcinku „Jaskinie”, jako jedno z najwspanialszych miejsc na Ziemi:

 

 

Nurkowanie w Cenote Dreamgate jest niewątpliwie zaszczytem, a w trakcie wypraw nurkowych ALPHA-DIVERS => do Meksyku i na Półwysep Jukatan realizujemy program rekreacyjnych kursów nurkowania kawernowego PADI Cavern Diver m.in. po to, aby na koniec pobytu w Meksyku móc zrealizować kulminacyjne nurkowanie właśnie w tej cenocie.

Na najbliższą wyprawę nurkową do Meksyku, na Półwysep Jukatan i Riviera Maya i nurkowanie w Cenotach zapraszamy tradycyjnie w styczniu. Jak zawsze proponujemy połączenie nurkowania w Cenotach ze zwiedzaniem porzuconych w dżungli ruin miast i świątyń starożytnej cywilizacji Majów, nie tylko tych najsłynniejszych, jak => Chichen-Itza i Tikal oraz nurkowaniem na Mezoamerykańskiej Rafie Barierowej => w Belize.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2018

Cenoty, Meksyk, Belize, Gwatemala –  wyprawa nurkowa CENOTY 2018

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz