JEZIORO CZARNOGŁOWY 18-19 V 2013

Podziel się informacją na:

NO GRAVITY - Czaroglowy 2013

NURKOWANIE W POLSCE – CZARNOGŁOWY

I-sze Zachodniopomorskie Sprzątanie Jeziora z NO GRAVITY

NURKOWANIE W POLSCE – JEZIORO CZARNOGŁOWY. Jezioro Czarnogłowy – to dawne wyrobisko kredy, co nadaje zbiornikowi bardzo urozmaicone ukształtowanie dna, a nam – nurkom, zapewnia ciekawe nurkowania :). W dniu 18-go maja, zapraszamy tu na nurkowania krajoznawczo-szkoleniowe ALPHA-DIVERS, zaś 19-go maja na wspólną akcję sprzątania jeziora z NO GRAVITY i szczecińskim centrum nurkowym Dive Devil.

Jezioro Czarnogłowy ma ponad kilometr długości i średnio 300m szerokości. Ze względu na dawny, przemysłowy charakter, jego ściany opadają stromo praktycznie tuż przy brzegu ale mamy też typową dla naturalnych zbiorników, porastającą brzegi roślinność, jak również słodkowodną faunę jak szczupaki, okonie i raki. Do nurkowych atrakcji należą tu: stroma krzemowa ściana, długa wyrobiskowa rynna, zatopiony las i kocioł wyrobiskowy o głębokości prawie 30m.

W trakcie wyjazdu możliwe będą kursy nurkowania w systemie IANTD, na stopnie => IANTD Essentials Diver i IANTD => Advanced Nitrox Diver, oraz => PADI Dry Suit Diver i => PADI Underwater Navigation.

Kontakt w sprawie wyjazdu, nurkowania, noclegów i kursów nurkowania przemek@alpha-divers.pl

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz