Nurkowanie – Jezioro Tarnobrzeskie (Machów) 10-11/08 2013

Podziel się informacją na:

Nurkowanie w Jez. Tarnobrzeskim – sierpień 2013

Nurkowanie w Polsce. Weekendowe wyjazdy nurkowo-turystyczne ALPHA-DIVERS

Nurkowanie w Machowie - Jezioro Tarnobrzeskie

Nurkowanie w Machowie – Jezioro Tarnobrzeskie

 

NURKOWANIE W POLSCE, MACHÓW – JEZIORO TARNOBRZESKIE. Kontynuując wakacyjną turystykę po Kraju, w ramach weekendowych wyjazdów nurkowych ALPHA-DIVERS, powracamy nad dawny Zalew Machów, a obecnie => Jezioro Tarnobrzeskie, położone zaledwie kilkanaście kilometrów od pięknego Sandomierza.

 

Niegdysiejsza odkrywkowa kopalnia siarki – Machów, to obecnie całkiem rozległy zbiornik, zamieszkały przez szczupaki, klenie i płocie. Dla nas nurków, to idealne miejsce na realizację kursów nurkowania ALPHA-DIVERS, jak => PADI Deep Diver (specjalizacja nurkowanie głębokie), => IANTD Essentials Diver, => IANTD Deep Diver i => IANTD Advanced Nitrox Diver, dzięki oznakowanym stanowiskom o głębokości 30 i 40 metrów, ale są tu oczywiście warunki na mniej zaawansowane kursy jak => PADI AOWD (Advanced Open Water Diver) czy PADI DPV Diver (specjalizacja skutery podwodne).

 

W pobliżu => Jeziora Tarnobrzeskiego położone jest kilka prawdziwych turystycznych perełek, jak średniowieczny Sandomierz – Miasto na Siedmiu Wzgórzach i zarazem jedna z pierwszych stolic piastowskiej Polski, tajemnicze ruiny zamku w Krzyżtoporze czy piękna renesansowa rezydencja w Baranowie Sandomierskim, gdzie np. kręcono serial „Czarne Chmury”. Ziemia Sandomierska to nie tylko nurkowanie.

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz