Nurkowanie z Mola-mola, zapraszamy na film :)

Podziel się informacją na:

Nurkowanie z Mola-mola – zapraszamy na film

Wyprawa nurkowa INDONEZJA 2015: Jawa – Bali – Komodo

INDONEZJA, NUSA PENIDA. Wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS do Indonezji to okazja do nurkowania w wodach dwóch oceanów w ramach jednego wyjazdu i okazja do poznania różnic pomiędzy ekosystemami Oceanu Indyjskiego i zachodniego Pacyfiku. Stali bywalcy naszych wypraw łatwo wyłapują te różnice.

Mola-mola to największa ryba kostnoszkieletowa pływająca obecnie w oceanach Ziemi. Występuje w wodach pelagicznych strefy tropikalnej na całej planecie, często zapuszczając się do zimniejszych mórz. Spotkanie Mola-mola „gdziekolwiek” należy jednak do rzadkości i w takim wypadku mówić możemy o prawdziwym farcie. W wodach cieśniny Badung, pomiędzy Bali a Nusa Penida spotykamy je jednak regularnie, a szczyt nurkowego sezonu z Mola-mola wypada we wrześniu.

Właśnie dlatego we wrześniu organizujemy nasze wyprawy nurkowe na Jawę, Bali i Komodo i wtedy właśnie zapraszamy na nurkowanie z niesamowitymi rybami Mola-mola.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. We wrześniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Indonezji w ramach Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – INDONEZJA: JAWA – BALI – KOMODO 2017.

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz