Nurkowanie z rekinem kosogonem, Filipiny 2016 – zapraszamy na film

Podziel się informacją na:

X-ta Wyprawa Nurkowa na Filipiny 2016: Malapascua, Kalanggaman, Gato, Cabilao, Bohol, Balicasag

Nurkowanie z rekinem kosogonem, Monad Shoal, Malapascua, film nurkowy

KOSOGON – to rekin głębinowy, występujący zwykle na pograniczu strefy fotycznej i afotycznej (180 – 200 m) oraz poniżej tej granicy do głębokości aż 700 m (kosogony wielkookie). Monad Shoal, podwodny gujot opodal wyspy Malapascua to jedyne miejsce na Ziemi, gdzie kosogony spotykane są regularnie na głębokościach dostępnych nurkom rekreacyjnym. Zapraszamy na krótki film prezentujący nasze tegoroczne nurkowanie z => kosogonami na Filipinach.

 

 

Na Filipiny zapraszamy ponownie już w październiku 2019: http://alpha-divers.pl/wyprawy-nurkowe/filipiny-malapascua-cabilao-wyprawa-2019/. W ramach XIV-tej wyprawy nurkowej ALPHA-DIVERS na Filipiny ponownie odwiedzimy nasze ulubione wyspy Cabilao i Malapascua.

Filipiny, nurkowanie na Filipinach, wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS

Najbliższa, XIV-ta wyprawa ALPHA-DIVERS na Filipiny już w październiku 2019. Jak zawsze w kameralnej grupie co zapewnia najlepsze nurkowanie – ograniczona ilość miejsc.

Zapraszamy na nurkowanie z kosogonami na wyspie Malapascua, na Filipinach. Podzielimy się wiedzą i najlepszymi doświadczeniami. Wspólnie z ALPHA-DIVERS być może odkryjemy kolejne podwodne tajemnice Filipin 🙂

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz