Rebreatherowe intro i kursy na obiegach zamkniętych CCR

Podziel się informacją na:

 

Rebreatherowe Intro

Hammerhead, Inspiration – intro i kursy nurkowe CCR IANTD

Hammerhead, Inspiration - CCR Rebreather Intro IANTD

Hammerhead, Inspiration – CCR Rebreather Intro i kursy nurkowania na obiegach zamkniętych IANTD

WARSZAWA. Nurkowanie na rebreatherach kojarzy się większości z nas z bardzo zaawansowanym nurkowym sprzętem i generalnie bardziej przyszłością nurkowania, ale czy wiecie, że pierwszy obieg zamknięty, zaprojektowano już w 1680 roku, a pierwszy historycznie odnotowany przypadek użycia rebreatherów nurkowych w pracach podwodnych, miał miejsce ponad 120 lat temu, w 1889 roku?!

Wokół nurkowania na rebreatherach narosło wiele mitów… O historii rozwoju tego rodzaju sprzętu nurkowego i najlepszych rozwiązaniach obecnie dostępnych, o tym w jaki sposób działają rebreathery i jakie mają przewagi nad obiegami otwartymi, możecie dowiedzieć się w ramach Rebreatherowego Intro, przeprowadzonego z doświadczonym nurkiem rebreatherowym i instruktorem IANTD. Na pewno warto spróbować… 😉

 

 

Jeżeli nurkowanie na rebreatherach zainteresuje was na tyle, że zdecydujecie się głębiej zanurzyć się w tematykę obiegów zamkniętych, polecamy kursy rebreatherowe na jednostkach Hammerhead, oraz Buddy Inspiration, w ramach, jak na poważne kursy nurkowania przystało, technicznej organizacji nurkowej IANTD.

Informacje na temat rebreatherowego intro i kursów nurkowania na rebreatherach kursy@alpha-divers.pl

 

Podziel się informacją na:

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz