Sprzęt nurkowy NO GRAVITY

Podziel się informacją na:

 

Sprzęt Nurkowy NO GRAVITY

Sprzet nurkowy No Gravity - suche skafandry, ocieplacze, nurkowa bielizna termiczna

suchy skafander nurkowy, ocieplacz, bielizna termiczna – tabele rozmiarowe

 

Suchy skafander NO GRAVITY Baltic


Suchy skafander NO GRAVITY Baltic

Sprzęt nurkowy firmy NO GRAVITY to znana już szeroko na świecie jakość wykonania, zaawansowane materiały i pomysłowe polskie rozwiązania, a przede wszystkim produkcja zlokalizowana w Polsce. Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie używanych materiałów procentuje – w roku 2012 ocieplacz do suchego skafandra NO GRAVITY MAMMOTH PLUS wygrał nagrodę APEX AWARDS firmy Polartec LLC za swoją funkcjonalność, innowacyjność i design . NO GRAVITY to sprzęt nurkowy projektowany przez nurków i dla nurków. Poniżej znajdziecie Państwo materiały umożliwiające bliższe zapoznanie się z ofertą sprzętową tej cenionej marki, jak suchy skafander NO GRAVITY BALTIC, ocieplacze do suchych skafandrów NO GRAVITY MAMMOTH, MAMMOTH PLUS, NARWAHL, SEA LION, SEA LION LITE i SEA LION PLUS, specyfikację suchego skafandra BALTIC, tabele rozmiarów standardowych i SIS – „ludziki” niezbędne przy zamawianiu ocieplacza, czy suchego skafandra na miarę.

 

1. Kompedium wiedzy o produktach NO GRAVITY

sprzet nurkowy No Gravity – kompendium wiedzy o poduktach

Sprzęt nurkowy NO GRAVITY – polskiej firmy, produkującej wysokiej jakości suche skafandry Baltic, ocieplacze Narwahl i Mammoth, oraz polarowe Sea Lion, w wersjach Lite, Standard i Plus. Plik zawiera szczegółowe informacje co do materiałów, z jakich wykonane są poszczególne produkty, sposobu ich działania, konserwacji itd.

 

2. Suchy skafander NO GRAVITY Baltic – specyfikacja zamówienia

suchy skafander No Gravity Baltic – specyfikacja

Suchy skafander NO GRAVITY Baltic – specyfikacja do zamawiania opcji standardowych suchego skafandra, jak kolor przeszyć, oraz umożliwiająca nam zamówienie takich modyfikacji standardowego produktu jak np. wstawienie P-valve’a, skarpety neoprenowe zamiast butów, wybór producenta zaworów i pierścieni, oraz hafty logo i inne naszycia na skafandrze. Poniżej niektóre z pośród różnych możliwości kolorystycznych, w wersji z napisem NO GRAVITY na zamku (w tym samym kolorze wykonywane są wtedy przeszycia). W naszych materiałach brakuje niestety próbki w kolorze żółtym. Oczywiście możliwe jest również zamówienie suchego skafandra Baltic, w wersji bez napisu, ale kolory łatwiej zaprezentować w ten sposób ;).

suchy_skafander_no-gravity_baltic-014suchy_skafander_no-gravity_baltic-015suchy_skafander_no-gravity_baltic-016suchy_skafander_no-gravity_baltic-017no-gravity_baltic_suchy_skafander_czerwony
 

3. Tabela rozmiarowa suchy skafander i ocieplacz NO GRAVITY

sprzet nurkowy No Gravity – tabele rozmiarowe

Standardowa tabela rozmiarowa poszczególnych produktów NO GRAVITY, jak: suchy skafander Baltic, ocieplacze Narwahl i Mammoth, oraz ocieplacze polarowe Sea Lion w wersjach Lite, Standard i Plus. Warto również pamiętać o możliwości szycia na miarę, dla tych nurków, którzy wyrastają ponad standardy 😉

 

4. Szablon do szycia na miarę dla wyrastających ponad standardy Pań

suche skafandry ocieplacze No Gravity – szycie na miare kobiet

Formularz pomiarowy do szycia na miarę suchych skafandrów NO GRAVITY Baltic oraz ocieplaczy Narwahl, Mammoth i Sea Lion, dla nurkujących Pań.
 

5. Szablon do szycia na miarę dla wyrastających ponad standardy Panów

suche skafandry ocieplacze No Gravity – szycie na miare mezczyzn

Formularz pomiarowy do szycia na miarę suchych skafandów NO GRAVITY Baltic oraz ocieplaczy Narwahl, Mammoth i Sea Lion, dla nurkujących Panów.

ZAPRASZAMY NA CIEPŁE I SUCHE NURKOWANIE ZE SPRZĘTEM NURKOWYM NO GRAVITY 🙂

Podziel się informacją na: