Wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS

Podziel się informacją na:

 

WYJAZDY i WYPRAWY NURKOWE ALPHA-DIVERS

NURKOWANIE, WYPRAWY NURKOWE Z KLASĄ, WYJAZDY NURKOWE ALPHA-DIVERS

 

wenezuela-los-roques_0229Wyprawy nurkowe z klubem nurkowym ALPHA-DIVERS to wyjazdy nurkowe z gwarancją jakości, dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie swój czas i poszukują niezapomnianych wrażeń, zarówno pod wodą jak i na odległych lądach. Grupom nurkowym ALPHA-DIVERS towarzyszą zawsze doskonale znający lokalne warunki polscy instruktorzy nurkowania i certyfikowani => ratownicy nurkowi DAN (Divers Alert Network). Zapewnia to nie tylko wspaniałe nurkowanie z wysokim poczuciem komfortu i  bezpieczeństwa w trakcie wypraw i wyjazdów nurkowych, ale daje też okazję do podnoszenia swych nurkowych kwalifikacji w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Nurkowanie z ALPHA-DIVERS to wielka Przygoda i pasja naszego życia. Jesteśmy grupą nurków stale rozwijających swoją wiedzę i umiejętności, pielęgnujących pasje i konsekwentnie podnoszących swoje nurkowe kwalifikacje. Nurkowanie jest naszą pasją, nurkujemy zatem w jaskiniach, we wrakach, na rebreatherach i w bardzo wysokich górach, a przede wszystkim sporo podróżujemy po świecie, biorąc czynny udział w poważnych nurkowych i naukowych przedsięwzięciach, jak projekty i ekspedycje z zakresu archeologii podwodnej, w tym ekstremalnej wysokogórskiej i jaskiniowej archeologii podwodnej oraz biologii morskiej. Wyprawa nurkowa do Meksyku Przecieramy w ten sposób szlaki przyszłych wypraw i wyjazdów nurkowych ALPHA-DIVERS. Dlatego też możemy oferować Państwu coraz bardziej wyszukane i ambitne wyjazdy i wyprawy nurkowe. Każdą kolejną wyprawę klubową ALPHA-DIVERS traktujemy jako wyzwanie, starając się zmieścić w programie jak najwięcej nowych, niesamowitych przeżyć. Wyprawiając się po raz kolejny w te same miejsca, za każdym razem dodajemy do programu nowe nurkowe i nie tylko nurkowe atrakcje. Nurkowanie nie jest dla nas zajęciem dodatkowym. Jesteśmy profesjonalistami, a nurkowanie i wyprawy nurkowe to nasze życie i ciągle wielka Przygoda!

Programy wypraw klubu nurkowego ALPHA-DIVERS staramy się maksymalnie wypełniać tym, co tylko najlepsze i najbardziej ekscytujące w danym regionie świata, oferując również pełen garnitur opcji dodatkowych tak, aby ci, którzy lubią spędzać czas aktywnie mieli poczucie, że w trakcie wyjazdu z klubem nurkowym ALPHA-DIVERS nie stracili ani chwili swego cennego czasu i nic ważnego i wielkiego ich nie ominęło. Ci, którzy pragną po prostu odpocząć w pięknym miejscu pełnym egzotycznych smaków, zapachów i barw również mają taką możliwość. Przez cały czas trwania wypraw i wyjazdów nurkowych klubu ALPHA-DIVERS, dokładamy starań aby wszyscy powrócili z wakacji zadowoleni. 🙂 🙂 🙂

Wyprawa nurkowa do Meksyku

Co wyróżnia wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS? Co sprawia, że są one praktycznie nieporównywalne z ofertą biur podróży i centrów nurkowych? Jako nurkowie-pasjonaci zajmujemy się ichtiologią, oceanografią i biologią morza. Ma to odzwierciedlenie choćby w garniturze kursów nurkowania oferowanych przez naszych instruktorów, gdzie znajdziecie tak unikalne pozycje jak Fish Identification, czy Shark Conservation Diver. Zdarzało nam się również w trakcie wypraw nurkowych klubu ALPHA-DIVERS ocierać o nieopisane jeszcze gatunki ryb z czego, jako pasjonaci-praktycy potrafimy sobie zdać sprawę. Jako podróżnicy i pasjonaci rozumiemy jednak, że nurkowanie to nie wszystko. Dlatego programy wypraw nurkowych klubu nurkowego ALPHA-DIVERS wzbogacamy w wyważony sposób o inne atrakcje podróżnicze, sprawnie wykorzystując to co dany region świata ma nam do zaoferowania. W programach naszych wypraw nurkowych znajdziecie więc również trekkingi po => czynnych wulkanach Pacyficznego Pierścienia Ognia, rajdy przez bezdroża i dżungle => Ameryki Południowej, => Ameryki Środkowej, => Azji Południowo-Wschodniej, Australii i Afryki, czy wreszcie bliskie spotkania ze skarbami historii i architektury w towarzystwie => archeologa.

 
 

 

ZAPRASZAMY NA NURKOWANIE, WYJAZDY I

WYPRAWY NURKOWE Z ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na:

26 komentarzy to “Wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS”

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz