Filipiny 2017 – Cabilao, Malapascua, Balicasag

Podziel się informacją na:

FILIPINY 2017 – Cabilao, Malapascua, Balicasag

XI-ta wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS na Filipiny. Nurkowanie na najpiękniejszych rafach Koralowego Trójkąta

14 – 28 Października

FILIPINY to po => Meksyku trzeci dom ALPHA-DIVERS, a nurkowanie na Filipinach i wyprawy nurkowe na Archipelag Wizajski organizujemy od 2009 roku. => Filipiny słyną z bardzo miłych ludzi i rajskiego klimatu. Zdecydowanie jest to najbardziej gościnna część gigantycznego Archipelagu Malajskiego i => Koralowego Trójkąta.

FILIPINY 2017 – głębiej, coraz głębiej…

Filipiny i film z jedenastej wyprawy ALPHA-DIVERS na Visaye – centralną, najpiękniejszą część archipelagu. Malapascua, Cabilao, Balicasag, Gato, Panganggan i Kalanggaman, a w pomiędzy oczywiście Cebu. Mówi się, iż w porównaniu do innych części Koralowego Trójkąta to raczej kraina makro, ale to właśnie na Filipinach możecie zagwarantować sobie nurkowanie z kosogonem. Nasza nowa rozrywka: nurkowanie z rekinami w jaskini pod Gato Island, to też wrażenia jedyne w swoim rodzaju. Oprócz tego nurkowanie na Filipinach to okazja do spotkania gigantycznych żółwi, ławic ostroboków, orleni, antenic i masy innych cudów ;)W kwietniu kolejna wyprawa ALPHA-DIVERS na Filipiny: http://alpha-divers.pl/wyprawy-nurkowe/filipiny-2019-cabilao-malapascua-balicasag/. Dołożymy wszelkich starań, aby było nie mniej emocjonująco. Są jeszcze miejsca na wyprawie: info@alpha-divers.pl

Opublikowany przez Alpha Divers Piątek, 1 grudnia 2017

FILIPINY – w ramach XI-ej wyprawy nurkowej klubu nurkowego ALPHA-DIVERS udało nam się wykonać prawie 30 nurkowań. Niektóre długie i głębokie inne były stawianiem pierwszych kroków w pełnym piękna podwodnym świecie Koralowego Trójkąta, w ramach kursów nurkowania IANTD Open Water Diver i PADI Discover Scuba Diving. Kosogony dopisały, wiosłogony i żarłacze w jaskini na Gato po raz drugi również, ale najbardziej tym razem urzekła nas Cabilao, gdzie głosami grupy zostaliśmy ponurkować dzień dłużej. W załączeniu logbook z nurkowań ALPHA-DIVERS z wyprawy nurkowej FILIPINY 2017: Malapascua, Gato, Kalanggaman, Cabilao, Panganggan, Balicasag.

Nurkowanie_Filipiny_logbook_ALPHA-DIVERS_201710

Pierwsze fotki z wyprawy nurkowej ALPHA-DIVERS FILIPINY 2017: http://alpha-divers.pl/nurkowanie-z-kosogonem-filipiny-2017-sidemountowo/

 

Filipiny, nurkowanie na Filipinach, wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS

Najbliższa, XIV-ta wyprawa ALPHA-DIVERS na Filipiny już w październiku 2019. Jak zawsze w kameralnej grupie co zapewnia najlepsze nurkowanie – ograniczona ilość miejsc.

 

ZAPRASZAMY NA EKSCYTUJĄCE WYPRAWY NURKOWE I BEZPIECZNE NURKOWANIE NA FILIPINACH Z ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na: