Filipiny 2016 – Cabilao, Malapascua, Balicasag

Podziel się informacją na:

FILIPINY 2016 – Cabilao, Malapascua, Balicasag

X-ta wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS na Filipiny. Nurkowanie na najpiękniejszych rafach Koralowego Trójkąta

FILIPINY 2016: Cabilao, Malapascua, Balicasag i Bohol - wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS

FILIPINY 2016: Cabilao, Malapascua, Balicasag, Kalanggaman, Panganggan, Gato i Bohol – X-ta wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS na Archipelag Wizajski

Meduza - crown purple jellyfish, Cabilao, Filipiny

Groteskowa meduza crown purple jellyfish na Cabilao Island, Morze Boholskie, Filipiny – Wypawa Nurkowa ALPHA-DIVERS FILIPINY 2016

Filipiny, a bardziej konkretnie Archipelag Wizajski to stały kierunek wypraw nurkowych klubu nurkowego ALPHA-DIVERS. Na nurkowanie na Filipinach wybieramy się nieco częściej niż raz do roku, nic więc dziwnego, że X-ta, jubileuszowa wyprawa nurkowa na => Filipiny trafiła nam się już po siedmiu latach wyjazdów na ten archipelag. Jubileusz czy nie – odwiedziliśmy nurkowo swoje ulubione wyspy: Cabilao, Malapascua, Balicasag, Kalanggaman, Panganggan, Gato i Bohol wykonując w ciągu siedmiu dni nurkowych 28 nurkowań. Filipiny nie poskąpiły nam wrażeń, a swego rodzaju ukoronowaniem X-tej wyprawy nurkowej ALPHA-DIVERS na Archipelag Wizajski była niesamowita meduza koronna (purple crown jellyfish), widoczna na zdjęciu po lewej. Poniżej znajdziecie logbook z naszej wyprawy podobnie, jak linki do dwóch filmów nurkowych i dwóch galerii zdjęć, odpowiednio z Morza Wizajskiego i Morza Boholskiego. Zapraszamy na wspólne wirtualne nurkowanie na Filipinach.

Nurkowanie_Filipiny_logbook_wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS_2016-11

=> Wyspa Węży i Jaskinia Rekinów, film dokumentujący nasze nurkowanie dookoła i pod wyspą Gato, matecznikiem węży morskich (wiosłogonów) i rekinów (żarłaczy)

=> Nurkowanie z kosogonem 2016, film dokumentujący nasze nurkowanie z kosogonami na Monad Shoal

=> Cabilao, Bohol, Balicasag – galeria zdjęć z X-tej wyprawy

=> Malapascua, Kalanggaman, Gato – galeria zdjęć z X-tej wyprawy

Na Filipiny i Archipelag Wizajski zapraszamy ponownie w październiku 2019: http://alpha-divers.pl/wyprawy-nurkowe/filipiny-malapascua-cabilao-wyprawa-2019/. W ramach XIV-tej wyprawy nurkowej ALPHA-DIVERS na Filipiny ponownie odwiedzimy nasze ulubione wyspy Cabilao i Malapascua.

Filipiny, nurkowanie na Filipinach, wyjazdy i wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS

Najbliższa, XIV-ta wyprawa ALPHA-DIVERS na Filipiny już w październiku 2019. Jak zawsze w kameralnej grupie co zapewnia najlepsze nurkowanie – ograniczona ilość miejsc.

ZAPRASZAMY NA EKSCYTUJĄCE WYPRAWY NURKOWE I BEZPIECZNE NURKOWANIE NA FILIPINACH Z ALPHA-DIVERS

 

Podziel się informacją na: