Gwatemala 2013 – Sierra Madre

Podziel się informacją na:

 

Gwatemala – rajd przez Sierra Madre

GWATEMALA, Departament Chiquimula

 

Podróż przez Gwatemalę to przygoda sama w sobie. Do malowniczych widoków, porośniętego gwatemalską selvą, Departamentu Peten, dokładamy porcję fotek z rajdu przez góry Sierra Madre w Departamencie Chiquimula, tuż przy granicy z Hondurasem.

Klimat podróży przez pogranicze Gwatemali i Hondurasu, pobudził tęsknotę i skojarzenia z pamiętnym rajdem z Amecemac przez Przełęcz Corteza i Cholulę aż do Oaxaca, przez Sierra Madre w Meksyku, w 2010 ale, choćby z uwagi na środek transportu – „chickenbus”, nie było tu ani aż tak „wysoko” ani aż tak szybko. A czy góry są podobne oceńcie Państwo sami. Zapraszamy na wyprawy nurkowe i nie tylko nurkowe z ALPHA-DIVERS do Mezoameryki i nurkowanie w Meksyku, Belize i Hondurasie.

 


[sG_imagesSolo id=31 diashowDelay=5 speed=0]
 
 

Galeria: Gwatemala – Rio Dulce, Lago de Izabal =>

Galeria: Gwatemala – Flores, Lago del Peten-Itza =>

Galeria: Gwatemala – Chiquimula, „La Perla de Oriente” =>

 

ZAPRASZAMY NA WYPRAWY DO MEZOAMERYKI: MEKSYKU, BELIZE, GWATEMALI I HONDURASU, NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS 🙂

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. W styczniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Meksyku, Belize i Gwatemali, w ramach => Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – CENOTY 2017: MEKSYK – BELIZE – GWATEMALA.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2017

 

Podziel się informacją na:

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz