Jawa, Cieśnina Sundajska, Park Narodowy Ujung-Kulon

Podziel się informacją na:

 

Jawa, Cieśnina Sundajska – Park Narodowy Ujung Kulon

Ujung Kulon, Cieśnina Sundajska, Jawa, Indonezja – Dzika przyroda Azji Południowo-Wschodniej w jej najlepszym wydaniu. Niesamowite widoki, wschody i zachody Słońca, bezludne wyspy pełne dzikich, ale nie płochliwych zwierząt i klimat Przygody. To co wyróżnia wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS to, że poświęcone są one nie tylko nurkowaniu, a do domu przywozimy za każdym razem piękne wspomnienia z niesamowitych miejsc nie tylko pod wodą, ale i na lądzie 🙂

Park Narodowy Ujung Kulon to jedno z takich miejsc. Choć położony na najgęściej zaludnionej wyspie Indonezji – Jawie, stanowi pierwotny obszar dzikiej natury, z endemicznymi gatunkami zwierząt, jak nosorożce jawajskie. W Ujung Kulon spotkamy przede wszystkim dziesiątki sambarów sundajskich – tutejsza odmiana jelenia, dzikie świnie, wszędobylskie => makaki, pytony, dzioborożce i warany.

Zapraszamy na wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS i nurkowanie w Indonezji
Polecamy pozostałe galerie multimediów z wyprawy nurkowej ALPHA-DIVERS INDONEZJA 2015:

=> Lombok, Gunung Rinjani – ekspedycja na wulkan
=> Jawa, Cieśnina Sundajska, Krakatau – ekspedycja na wulkan
 

Zapraszamy na ekscytujące wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS, wspólne poznawanie świata i nurkowanie w Indonezji 🙂

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. Na początku września 2019 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Indonezji w ramach Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – INDONEZJA 2019: KOMODO Południowe, Centralne i Północne, Banta Island.

safari nurkowe komodo banta

Safari nurkowe ALPHA-DIVERS Indonezja 2019: Komodo Południowe, Centralne i Północne + Banta Island

 

Podziel się informacją na: