WENEZUELA 2013 – CANAIMA

Podziel się informacją na:

 

Wyprawa Nurkowa WENEZUELA 2013 – Canaima

Park Narodowy Canaima i wspaniałe wodospady Gran Sabana

Ameryka Południowa, Wyżyna Gran Sabana, Park Narodowy Canaima

 


[sG_imagesSolo id=123 diashowDelay=5 speed=0]
 

Wenezuela to między innymi najstarsze góry, najstarsza płyta tektoniczna (Tarcza Gujańska) i najwyższy wodospad świata. Przypadkiem jedno, drugie i trzecie znajduje się na terenie gigantycznego Parku Narodowego Canaima.

Canaima National Park / Park Narodowy Canaima to drugi co do wielkości park narodowy Wenezueli. Wyróżnie się wspaniałymi sawannowymi krajobrazami, wartkimi górskimi strumieniami, pięknymi wodospadami i jedynymi w swoim rodzaju, ogromnymi płaskowyżami o pionowych ścianach – tepui.

Zapraszamy do galerii z trzeciego etapu Wyprawy ALPHA-DIVERS do Wenezueli, poprzedzającego naszą eksedycję na Tepui Roraima:
 
Wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS WENEZUELA 2013, oraz Ekspedycja RORAIMA 2013, zrealizowane zostały ze wsparciem wiodących polskich firm z branży nurkowej:

Mola MolaMOLA MOLA – firmy produkującej wysokiej jakości odzież afterdive http://www.molamolawear.com/, która doskonale sprawdziła się w zmiennym, kapryśnym, górskim klimacie Gran Sabana w Wenezueli.

 
 

No Gravity - suche skafandy, ocieplacze, nurkowa bielizna termicznaNO GRAVITY – naszego stałego patnera, produkującego wysokiej jakości sprzęt nurkowy: suche skafandry Baltic i ocieplacze Narwahl, Mammoth, Sea Lion http://www.nogravityworld.com/.

 
 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. W styczniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Meksyku, Belize i Gwatemali, w ramach => Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – CENOTY 2017: MEKSYK – BELIZE – GWATEMALA.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2017

Wyprawa nurkowa CENOTY 2017: Meksyk – Belize – Gwatemala


 

Podziel się informacją na:

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz