WENEZUELA 2013 – DELTA ORINOKO

Podziel się informacją na:

 

Wyprawa Nurkowa WENEZUELA 2013 – Delta Orinoko

Safari rzeczne po caños Delty Orinoko (Rio Orinoco)

Ameryka Południowa, Dorzecze Orinoko, Delta Amacuro, Caño Buja, Caño Manamo

 

Wyprawa nurkowo-trekkingowa WENEZUELA 2013

Wyprawa nurkowo-trekkingowa WENEZUELA 2013


 

Wyprawy Nurkowe ALPHA-DIVERS to nie tylko i wyłącznie nurkowanie. Nurkowanie to najważniejsza pasja, łącząca nas wszystkich, jednak nurkowe podróże po świecie, obudziły w nas ducha wędrówki i przygody, staramy się zatem wykorzystać każdą okazję, by zobaczyć najciekawsze, legendarne miejsca na lądzie i dowiedzieć się czegoś nowego. Ameryka Południowa to jeden z najciekawszych i najmniej zbadanych kontynentów, pod względem geografii i przyrody, daje nam więc masę takich możliwości. Tym razem, pociąg do wędrówki zawiódł nas do Wenezueli, zapraszamy zatem i Państwa w wirtualną, magiczną podróż do tego bardzo niezwykle barwnego kraju.

Wenezuela to kraj, którego mniej więcej 30% terytorium zajmują wciąż jeszcze wiecznie zielone lasy deszczowe, gdzie żyją dzicy Indianie, i który pod względem ilości endemicznych gatunków roślin i zwierząt należy do pierwszej 20-ki na świecie (50% gatunków płazów, 38% roślin i 23% gadów żyjących w Wenezueli to endemity, czyli gatunki, które występują tylko w tym danym miejscu). Największą rzeką Wenezueli jest Rio Orinoco…

 
Zapraszamy do galerii i podstron z drugiego, po nurkowaniu na Roques, etapu Wyprawy ALPHA-DIVERS do Wenezueli:
 

=> Wenezuela 2013 – Delta Orinoko – San Jose de Buja

=> Wenezuela 2013 – Delta Orinoko – Caño Manamo

=> Wenezuela 2013 – Delta Orinoko – Caño Buja

 
Wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS WENEZUELA 2013, oraz Ekspedycja RORAIMA 2013, zrealizowane zostały ze wsparciem wiodących polskich firm z branży nurkowej:

Mola MolaMOLA MOLA – firmy produkującej wysokiej jakości odzież afterdive http://www.molamolawear.com/, która doskonale sprawdziła się w zmiennym, kapryśnym, górskim klimacie Gran Sabana w Wenezueli.

 
 

No Gravity - suche skafandy, ocieplacze, nurkowa bielizna termicznaNO GRAVITY – naszego stałego patnera, produkującego wysokiej jakości sprzęt nurkowy: suche skafandry Baltic i ocieplacze Narwahl, Mammoth, Sea Lion http://www.nogravityworld.com/.

 
 

Zapraszamy na ekscytujące wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS i wspólne poznawanie świata 🙂

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. W styczniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Meksyku, Belize i Gwatemali, w ramach => Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – CENOTY 2017: MEKSYK – BELIZE – GWATEMALA.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2017

Wyprawa nurkowa CENOTY 2017: Meksyk – Belize – Gwatemala


 

Podziel się informacją na:

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz