Delta Orinoko – Cano Buja i Dżungla…

Podziel się informacją na:

 

Wyprawa Nurkowa WENEZUELA 2013 – Delta Orinoko – Caño Buja i Dżungla

Safari rzeczne po caños Delty Orinoko (Rio Orinoco)

Ameryka Południowa, Dorzecze Orinoko, Delta Amacuro, Caño Buja

 
[sG_imagesSolo id=119 diashowDelay=5 speed=0]
 

Wenezuela to kraj, którego jedną trzecą wciąż porastają jeszcze wiecznie zielone lasy deszczowe, gdzie żyją dzicy Indianie, a w dżungli można spotkać prawdziwie niebezpieczne zwierzęta. W programie wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS WENEZUELA 2013, zarezerwowaliśmy kilka dni i nocy na bliższe zapoznanie się z dżunglą w stanie Amacuro, w okolicach wspaniałych Caño Manamo i Caño Buja.

Delta Orinoko to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na Ziemi, pod względami klimatu, przyrody i ukształtowania terenu. Wysoka wilgoć i palące słońce to wyjątkowo trudne warunki, w szczególności kiedy wszechobecna woda nie nadaje się do picia – w takiej sytuacji podnosimy wzrok do góry i szukamy wody gdzie indziej. Trzeba jednak mieć oczy stale dookoła głowy, bo pomiędzy gałęziami czają się jedne z najgroźniejszych drapieżników południowoamerykańskiej dżungli…

Zapraszamy do galerii z Caño Buja jak i do pozostałych galerii i podstron z drugiego, po nurkowaniu na Roques, etapu Wyprawy ALPHA-DIVERS do Wenezueli:
 

=> Wenezuela 2013 – Delta Orinoko – San Jose de Buja

=> Wenezuela 2013 – Delta Orinoko – Caño Manamo

 
Wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS WENEZUELA 2013, oraz Ekspedycja RORAIMA 2013, zrealizowane zostały ze wsparciem wiodących polskich firm z branży nurkowej:

Mola MolaMOLA MOLA – firmy produkującej wysokiej jakości odzież afterdive http://www.molamolawear.com/, która doskonale sprawdziła się w zmiennym, kapryśnym, górskim klimacie Gran Sabana w Wenezueli.

 
 

No Gravity - suche skafandy, ocieplacze, nurkowa bielizna termicznaNO GRAVITY – naszego stałego patnera, produkującego wysokiej jakości sprzęt nurkowy: suche skafandry Baltic i ocieplacze Narwahl, Mammoth, Sea Lion http://www.nogravityworld.com/.

 
 

Zapraszamy na ekscytujące wyprawy nurkowe ALPHA-DIVERS i wspólne poznawanie świata 🙂

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. W styczniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Meksyku, Belize i Gwatemali, w ramach => Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – CENOTY 2017: MEKSYK – BELIZE – GWATEMALA.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2017

Wyprawa nurkowa CENOTY 2017: Meksyk – Belize – Gwatemala


 

Podziel się informacją na:

Dodaj komentarz