Ekspedycja Roraima 2013: Jacuzzis

Podziel się informacją na:

 

Wyprawa Nurkowa WENEZUELA 2013 – Ekspedycja Roraima – Etap V

Trekking na Tepui Roraima, na pograniczu Wenezueli, Gujany i Brazylii

Ameryka Południowa, Gran Sabana, Canaima National Park, Base Camp, Tepui Roraima

 
 


[sG_imagesSolo id=227 diashowDelay=5 speed=0]
 

EKSPEDYCJA RORAIMA 2013 – Tepui – powierzchnia płaskowyżu urozmaicona jest licznymi fenomenami geologicznymi. Jeden z nich to malownicze źródła – Jacuzzis. Jacuzzis daleko jest jednak do gejzerów, woda w źródłach ma bowiem temperaturę około 4-ech stopni Celsjusza, co przy uwzględnieniu wysokogórskiej temperatury otoczenia sprawia, że kąpiel w Jacuzzis to zabawa dla najtwardszych i najwaleczniejszych 😉 Zawody na „kto dłużej wytrzyma” wygrał chyba Indiana Czarek, ale czasy wszyscy mieliśmy pewnie nieco dłuższe dzięki bieliźnie termicznej Mola-mola 😉 Zapraszamy do galerii zdjęć z części piątego etapu trekkingu – eksploracji płaskowyżu. 🙂

Zapraszamy również do galerii z pozostałych etapów Wyprawy ALPHA-DIVERS na Roraimę:
 

Ekspedycja Roraima 2013: Santa Elena de Uairen >> Parai-tepui >> Campo Tek =>

Ekspedycja Roraima 2013: Campo Tek >> Rio Tek >> Rio Kukenan >> Base Camp =>

Ekspedycja Roraima 2013: Base Camp >> The Ramp i >> Tepui Roraima, czyli zdobywamy szczyt!!! =>

Ekspedycja Roraima 2013: Tepui Roraima – Płaskowyż =>

 
Wyprawa nurkowa ALPHA-DIVERS WENEZUELA 2013, oraz Ekspedycja RORAIMA 2013, zrealizowane zostały ze wsparciem wiodących polskich firm z branży nurkowej:

Mola MolaMOLA MOLA – firmy produkującej wysokiej jakości odzież afterdive http://www.molamolawear.com/, która doskonale sprawdziła się w zmiennym, kapryśnym, górskim klimacie Gran Sabana w Wenezueli.

 
 

No Gravity - suche skafandy, ocieplacze, nurkowa bielizna termicznaNO GRAVITY – naszego stałego patnera, produkującego wysokiej jakości sprzęt nurkowy: suche skafandry Baltic i ocieplacze Narwahl, Mammoth, Sea Lion http://www.nogravityworld.com/.

 
 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WYPRAWY NURKOWE I NIE TYLKO NURKOWE Z ALPHA-DIVERS. W styczniu 2017 wybieramy się ponownie na wspaniałą wyprawę nurkową i krajoznawczą do Meksyku, Belize i Gwatemali, w ramach => Wyprawy Nurkowej ALPHA-DIVERS – CENOTY 2017: MEKSYK – BELIZE – GWATEMALA.

Cenoty-Meksyk-Belize-Gwatemala-nurkowanie-wyprawa-2017

Wyprawa nurkowa CENOTY 2017: Meksyk – Belize – Gwatemala

Podziel się informacją na:

Dodaj komentarz